DENTISTE Premium & Natural White

Yapılan araştırmalara göre katılımcıların %90 ı beyaz dişler ve güzel bir gülümsemenin kendine olan güvenlerini arttırdığını söylemektedir.
Sigara, kahve, çay tüketimi ile dişleriniz yoğun renk pigmentleriyle lekelenir. Özellikle tütündeki katran ve nikotin oksijenle reaksiyona girerek sarımsı bir maddeye dönüşür. Zaman içerisinde yediğimiz asidik yiyeceklerin etkisi veya sert diş fırçalamanın etkisi ile dişimizin dış emaye tabakası incelir ve sarımsı dentin tabakasının çoğunu gösterir.

DENTISTE Premium & Natural White Diş Macununun Faydaları:

DENTISTE Premium & Natural Beyazlatıcı diş macunu formülü içeriğinde bulunan dişlerin beyazlamasına ve diş minesinin güçlenmesine yardımcı olan NANO – HIDROKSİAPATİT sayesinde daha sağlıklı ve daha beyaz gülümsemeye sahip olmanızı sağlar. Dişinizin doğal rengine kavuşmasına sağlar. Beyazlatma işlemi yapılan dişlerin iyileşme sürecinde destekleyici bir ürün olarak kullanılması önerilir. 2 hafta düzenli kullanılması sonucunda dişlerinize parlaklık geri döner Sebze ve meyvelerde bulunan doğal bir tatlandırıcı olan Xylitol içerir.

Bitkisel Kompleks:

Ağızdaki bakteri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun büyümesini önlemeye yardımcı olan antiseptik ve antibakteriyel özellikteki bitkiler ile özel olarak formüle edilmiştir.