DENTISTE NIGHTTIME Herbapeutic Diş Macunu (Seyahat)

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, ağız kokusunun %90’nı ağız içindeki sorunlardan kaynaklanmaktadır. En yaygın şekli ise sabah oluşan ağız kokusudur. Her sağlıklı birey sabah uyandığında fizyolojik olarak ağız kokusu problemi yaşayabilir. Gece uyku süresince tükürük üretiminin azalması ve iyi temizlenmemiş ağız içinde gün boyu yediğimiz gıdalar, ağız içinde bulunan bakteriler tarafından parçalanır. Bunun sonucunda ortaya çıkan bileşikler özellikle sabahları sizi mutsuz eden kötü bir nefese ve ağız tadına sebebiyet verir.DENTISTE NIGHTTIME Herbapeutic Diş Macununun Faydaları:

Ağız Kokusuna Karşı Diş Macunu DENTISTE 'Nİghttine Herbapeutic Diş Macunu gece boyunca oluşan ve ertesi sabah ağızda kötü kokuya sebep olan bakterileri engellemeye yardımcı olur. Dişleri beyazlatmayı ve uyku sırasında korumayı destekler. FLORÜR, GLUTEN ve PARABEN içermeyen Dentiste’ Nihgttime Herbapeutic diş macunu sigara ve kahve tüketimi fazla olan kişiler ile sağlıklı dişlere ve ferah bir ağız kokusuna sahip olmanın verdiği güven hissini duymak isteyen herkese özellikle tavsiye edilir. Deneyenlerin %93 ü ilk kullanımdan itibaren etkisini gördüklerini belirtmiştir. Sebze ve meyvelerde bulunan doğal bir tatlandırıcı olan Xylitol içerir.

Bitkisel Kompleks:

Ağızdaki bakteri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun büyümesini önlemeye yardımcı olan antiseptik ve antibakteriyel özellikteki bitkiler ile özel olarak formüle edilmiştir.