DENTISTE Premium Care & Prebiotic Concept

Ağız içerisinde yaklaşık 6 milyardan fazla bakteri vardır. Bu bakterilerin bir kısmının ağız sağlığımız için faydalı bakteriler olduğunu biliyor muydunuz?
Probiotikler ile desteklenerek hazırlanmış yeni Dentiste’ Premium Care Diş Macunu sayesinde, ağız florası dengesi korunmakta, ağız sağlımız güçlenmektedir. Ağız içerisindeki tükürük kalitesini daha çok artırabilecek bu yeni diş macunu ile keyifli bir ağız bakımı sizleri beklemekte. Dentiste’ Premium Care, Prebiotik kompleks, CPC, Çinko ve florür ile geliştirilmiş formülü sayesinde ağız bakımına yoğun şekilde ihtiyaç duyan ve hassasiyet gösteren özel bir diş macunudur.

DENTISTE Premium Care & Prebiotic Concept Faydaları:

Tartar oluşumunu engelleyen içeriğe sahiptir. Bitkisel içerikler ve çinko sayesinde Ağız Kokusuna karşı etkilidir Florür sayesinde özel bir koruma sağlar. Cetylpyridinium chlpride (CPC) sayesinde diş eti hastalıklarına sebebiyet veren plakları azaltır. Diş lekelerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur

Bitkisel Kompleks:

Özel formülünde yer alan; Probiyotikler ile ağız sağlının dengelenmesine Sodyum Florür ile diş minesinin güçlenmesine Cetylpyridinium Chloride ve Çinko Laktat sayesinde ağız kokusunun azalmasına yardımcı olur.